Představte si, že jste si právě zamluvili hotelový pokoj na překrásném místě s pěkným výhledem na moře, anebo v horách, s výhledem do údolí, a za týden se budete chystat k odjezdu na dovolenou. Máte ještě relativně mnoho času pro balení věcí a některé administrativní úkony, potřebné k vyřízení pracovního volna či zajištění domácnosti. Je pravděpodobné, že zřejmě nezapomenete sbalit v případě týdne u moře plážové žabky či potápěčské ploutve, a pro pobyt v horách pevnou trekovou obuv, ale my bychom vám chtěli připomenout, abyste nezapomněli ani na igelitové zip sáčky https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack různých velikostí.

dary moře

K čemu se vám na dovolené sáčky s uzavíracím zipem mohou hodit?

Pro sběr kamínků – dovolená v horách nebo u moře je báječnou příležitostí sbírat okrasné kameny nebo mušle. Mohou se stát překrásnou ozdobou vašeho interiéru a zároveň památkou na vzácné http://blesk.cz/tag/vz%25C3%25A1cn%25C3%25A9%2520houby/1 chvíle volna v příjemném prostředí. Kamínky a mušle můžete třídit a ukládat přímo do sáčků, odkud se nic neztratí. A uložíte-li každý sáček do zavazadla mezi měkké oblečení, může se vám podařit dopravit domů bez úhony i křehčí předměty, například mořskou hvězdici.

propocené ponožky

Pro drobné předměty – umíte si představit, že balíte věci do kufru, v němž se budou volně povalovat sponky do vlasů, hygienické tampony, propiska, kolíčky na prádlo, čajové svíčky do aroma lampy a zubní pasta s mezizubními kartáčky?

Pro propocené prádlo – pobyt v hotelu kazí vždy špinavé propocené prádlo. Zejména ponožky bývají nasáklé potem až tak intenzivně, že typický chodidlový odér provoní celou místnost až na padnutí. Budete-li ukládat ponožky do igelitové tašky, museli byste ji neustále zavazovat na uzel, což je krajně nepraktické, ovšem velký sáček či pytel se zipem je v tomto směru ideálním pomocníkem. Uzavírací zip dobře těsní a je naprosto spolehlivý i při častějším otevírání.