Jsou situace, kde jednoduše chcete udělat nějakou opravdu skvělou diskotéku anebo párty. A samozřejmě, že největší a nejkrásnější párty se dělají vždycky na zahradě, hlavně když je krásné počasí. Protože opravdu pochybuji, že by si někdo užil nějakou krásnou velikou párty někde venku, kdyby třeba bylo mínus deset stupňů anebo byl takový slejvák, že by to všechno potom na zahradě plavalo. Já sama za sebe jsem opravdu ráda, že jsem se narodila v červnu a můj syn v měsíci červenci. Takže když já dělám svojí narozeninovou oslavu, tak je to prima, protože ji mohu dělat někde venku.

Stanů je velké množství.

A když potom syn dělá oslavu v červenci, tak je to také perfektní, protože zase máme napuštěný náš velký bazén, takže děti na synově oslavě se mohou všechny koupat v bazénu. Samozřejmě, že je tam vždycky nějaký dozor, aby se malým dětem nic nestalo. Mému synovi je už sedm let, takže jsem si řekla, že letos uděláme opravdu nějakou velikou dětskou párty. Ale abychom měli zajištěné opravdu hezké počasí a také hladký průběh, tak jsem si řekla, že si pořídíme z webové stránky tentino.cz nějaký kvalitní nůžkový stan. Protože moje kamarádka mi doporučila hlavně nůžkový stan velikosti 3 x 3 metry.

Stany jsou praktické.

A vy asi váháte a přemýšlíte, proč zrovna nůžkový stan velikosti 3 x 3 metry. Je to naprosto jednoduché a logické. Protože tato velikost je nejvíce prodávaná ze všech těchto párty stanů. Je to opravdu originální velikost, která se vejde opravdu všude. A když máte nějakou oslavu, kde je třeba deset malých dětí, tak všech malých deset dětí se vejde do toho krásného nůžkového párty stanu o velikosti 3 x 3 metry. Je to naprosto praktické a pokud nebudete tento stan využívat na párty, tak ho necháte dětem rozložený, aby si tam děti mohly hrát. Každé dítě přece chce mít nějaký krásný bunkr, kde si bude při pěkném počasí hrát. A nůžkový stan 3×3 m Tentino.cz najdete i v jiném provedení a odstínech.