Taky hodně rádi cestujete? Tak to máme úplně stejně. Při cestování cítím takovou svobodu a volnost a ráda objevuji nová místa a ráda se taky na ně vracím. A vůbec to nemusí být zahraničí – stačí procházka po Praze nebo hledat na internetu místa v České republice, která v sobě ukrývají nějakou zajímavost.

Jaká to můžou být místa?

Zámek Lednice

Zámecká zahrada, nádherná květinová zahrada, no prostě jedním slovem ráj na zemi. Já jsem v Lednicko-Valtickém areálu byla už nespočetněkrát a pokaždé jsem si to tam neskutečně užila. A bylo mi tak dobře a pohled na ty květiny v létě – to se ani nedá popsat, jak to bylo krásné, až oči přecházely. Jedním slovem dokonalost.

car

Brněnská přehrada

Já mám Brno obecně ráda, a ještě více Brněnskou přehradu. Před pár roky jsem tam byla hrozně moc často a chodila jsem tam ještě s bývalým přítelem. Na Brněnské přehradě máte například možnost půjčit si loďku a vyrazit na vodu. Je to úžasný zážitek, který určitě všem doporučuji.

car

Dunajská Streda termální bazény – jéje, když si vzpomenu na Dunajskou Stredu na Slovensku, hned se mi vybaví plno vzpomínek. Naposledy jsme tam byli celá rodina – já, sestra, můj přítel, já, mamky přítel a mamka a moje malá dcerka a fakt jsme si to užili. Sofinka byla poprvé bazénu a hned bylo poznat, že je po mně. Ona si to „plavání“ vyloženě užívala. Já mám taky totiž strašně ráda vodu, velkou část času trávím hrozně ráda ve vaně, vždycky si do ní dám nějakou sůl do koupele, a to máte vidět, jak jsem hned spokojená. No ale ještě jednu věc jsem vám chtěla říct. Na cestách se vám bude vždycky hodit nějaká vůně do auta, aby vám v něm bylo příjemně a celé jej vám provonělo. A pokud žádné nemůžete najít, zkuste se podívat na vůni do auta panáček, která má nádhernou pronikavou sladkou květinovou vůní, která se vám určitě zalíbí.