Je vážně skvělé, že v také dnešní době existuje opravdu mnoho kvalitních firem a takových kvalitních společností, do kterých se lidé budou vždy rádi vracet a u kterých budou nakupovat věci, které budou potřebovat. Například je tady velice rozšířená a kvalitní firma Hro Tech. Tato firma je tady na českém i zahraničním trhu už opravdu hodně dlouho a nabízí konstrukční a technologická oddělení. Všechno je kompletně vybaveno CAD A CAM systémy, jako například autodesk inventor. Také je samozřejmostí, že má systémy catia. Také má moderní CNC stroje, kterými jsou vybaveny všechny pracoviště.

Pracujete rádi se stroji?

Mají tam také stroje pro drátové řezání a elektroerozivní hloubení. Mají také obráběcí stroje. Pokud i vy hledáte nějakou kvalitní firmu, která se zabývá stroji, tak určitě zkuste navštívit firmu Hro Tech. Také se pro začátek podívejte na webové stránky hro-tech.cz, kde najdete opravdu plno informací o této firmě. Tato firma vyrábí například také postupové střižné a ohýbací nástroje. A to také například do formy pro vstřikování plastů. Ještě asi před dvěma týdny jsem vůbec netušila, co tato firma dělá. Dokud mi to tedy partner všechno nevysvětlil, protože můj partner tam chtěl jít pracovat.

Stroje udržujte v čistotě.

Uvidím ještě, jestli ho vezmou nebo ne. Ale myslím si, že je opravdu hodně zájemců o místo, aby mohli pracovat ve firmě Hro Tech. Pracoval tam také kdysi můj kamarád a sám říkal, že je to opravdu perfektní firma, ale že musel odejít, protože se stěhoval do jiného města za svou manželkou. Tato firma také dělá věci pro automobilový a elektrotechnický průmysl, takže tady jde vidět, že firma je opravdu kvalitní a že má opravdu veliké portfolio využití a také zákazníků. A takhle skvěle to potom dopadá, když se firma snaží a také chce mít opravdu skvělé výrobky a služby. Zákazníci tohle vždy jistě ocení.