Myslíte si, že krása jde zmÄ›nit? Já si myslím, že když ÄlovÄ›k se bude o sebe starat a bude také o sebe peÄovat a mít zdravý životní styl, tak samozÅ™ejmÄ› se jeho tÄ›lo zmÄ›ní a nejenom jeho tÄ›lo, ale také jeho vzhled, jeho obliÄej a celkovÄ› jeho krása. Proto si myslím, že by opravdu nebylo od vÄ›ci, kdyby tÅ™eba lidé o sebe více peÄovali a dbali na sebe. A podle mého názoru, když lidé o sebe více peÄují, tak je to samozÅ™ejmÄ› dobÅ™e nejenom pro jejich vzhled, ale hlavnÄ› pro jejich zdraví. Abych se pÅ™iznala, tak já hlavnÄ› také dbám na krásu. Opravdu bych nesnesla, kdybych tÅ™eba mÄ›la na obliÄeji nÄ›jaké pupínky a nebo pigmentové skvrny. Já se nejvíc bojím tÄ›ch pigmentových skvrn, protože u nás v rodinÄ› je pigmentových skvrn opravdu hodnÄ›. Nejenom, že my ženy vÅ¡echny máme doma pigmentové skvrny, ale dokonce i můj otec už má pigmentové skvrny a to je mu teprve ÄtyÅ™icet let.

Mnoho žen se chce bavit.

A myslíte stejnÄ› jako já, že pigmentové skvrny jsou dÄ›diÄné? Já si myslím, že ano, protože už jsem se dvakrát online takhle ptala lékaÅ™e a také své kamarádky, jestli právÄ› pigmentové skvrny jsou dÄ›diÄné a vÅ¡ichni mi Å™ekli, že ano. Navíc my máme v rodinÄ› také dva lidi, kteří mají přírodní pihy. Řeknu vám, že přírodní pihy se mi vůbec nelíbí a už vůbec se mi nelíbí takové pihy, které jsou udÄ›lané umÄ›lé jako například tetováním.

Každá žena chce být krásná.

MnÄ› se nelíbí žádné fleky na obliÄeji. Já si myslím, že právÄ› krása u mÄ› spoÄívá v tom, že mám krásnÄ› jemnou pleÅ¥, ale bohužel tu nemám, to bych si přála. Já mám totiž taky navíc jizviÄky. A tÄ›ch jizviÄek mám opravdu hodnÄ›, protože to mám po akné. Když jsem byla teenager, tak jsem si právÄ› akné stále jenom dokola maÄkala a maÄkala, až mi z toho tekla krev a zůstaly mi malinkaté jizvy. A takové ÄolíÄky, které vůbec nejdou žádným krémem opravit. Takže za půl roku už jdu na nÄ›jaký laser, který mi prý s tím pomůže.