Léto pro každého z nás znamená mnoho věcí, ale určitě je budete mít spojené s akcemi, pod letním nebem. Ať už to budou poutě, na kterých se sejde celá vesnice, stánky, kolotoče a večerní zábava s místní kapelou. Léto jsou také open air festivaly, které trvají i celý týden. Množství kapel, které se představí na mnoha podiích, aby byli uspokojení všichni fanoušci, to jsou akce, na kterých se setká až několik tisíc lidí. Ale i vážnější kultura se odehrává pod hvězdnou oblohou, to jsou tzv. Shakespearovské slavnosti, které se v mnoha městech odehrávají na venkovním prostranství, většinou na nějakém hradním nádvoří. Můžete také navštívit letní kino. A v neposlední řadě k létu patří i soukromé grilovací párty, ať už na zahradě u rodinných domků nebo uprostřed sídliště. Proč si léta neužít i tam.

léto

A víte, co všechno mají tyto akce společné? Lidé se tam chodí pobavit, ale také se najíst a napít a pokud chcete podnikat v oboru stánkové gastronomie, tady máte široké pole, co můžete návštěvníkům kulturních venkovních akcí nabídnout. Stánkový prodej občerstvení, to je párty stan 3×6 tentino.cz, v něm pult a na něm spousta dobrot. Grilované klobásky, pečená žebírka, různé pánve, na kterých se smaží farmářské brambory s uzeninou, halušky nebo čínské nudle se zeleninou.

festivaly

Ale ani mlsouni, kteří mají rádi sladké nepřijdou zkrátka. Cukrová vata nebo trdelníky, které si můžete dát s nutelou, lentilkami, šlehačkou nebo i se zmrzlinou. Každá vaše chuť bude ve stáncích uspokojena. Stačí si najít ten se správným sortimentem. Léto je spojeno s radovánkami pod širým nebem. Každé město jich pořádá během prázdnin spousty. Stačí se jen vybrat zdali vyrazíte s dětmi na kolotoče nebo jestli zvolíte dospělejší zábavu a vyrazíte na venkovní divadlo nebo do letního kina. Každopádně léto se blíží, tak si ho užijme plnými doušky.