Myslím si, že je opravdu hodně lidí, kteří mají automobil. Abych pravdu řekla, tak já bych si bez automobilu už opravdu nedokázala představit život. Takže jsem opravdu ráda, že mám automobil, se kterým jezdím opravdu denně do práce. Protože svou práci mám daleko od domu a autobusem by se mi moc jezdit denně nechtělo. A je to přesně čtrnáct kilometrů, takže si jistě dokážete představit, že takovou dálku bych pěšky rozhodně chodit také nechtěla, proto jsem velice překvapená, že se mi podařilo udělat řidičský průkaz, a to i hned napoprvé. Protože znám také lidí, kterým se podařilo udělat řidičský průkaz asi až na potřetí, což není skvělé.

Auta mám ráda.

Protože to stojí také potom veliké peníze. Potom mě také velice potěšil fakt, když jsem se mohla zúčastnit nějakých také moto závodů, o kterých jsem dlouho už snila. Konečně! A musím uznat, že automobilové závody v autech mě opravdu hodně bavily. Byly tam také dokonce motorky, které se mi také líbí. A já sama si říkám, že opravdu nevím, co bych dělala, kdybych neměla automobil, a hlavně řidičský průkaz. Protože mnoho lidí má také řidičský průkaz, ale zase nemá vůbec žádný automobil. A to je hlavně z toho důvodu, že oni třeba nemají peníze na automobil.

Sportovní auto nemám.

Tohle také právě takový veliký rozdíl v tom, že kdo si může dovolit řidičský průkaz, tak někdo zase ne auto. Je to skoro jako nějaký začarovaný kruh. Tohle byl sice můj případ, ale to bylo už před deset lety. A když jsem si udělala řidičský průkaz, tak jsem si automobil koupila asi až po třech nebo po čtyřech letech, protože jsem vůbec neměla na to peníze. Takhle už to ale bývá, když člověk začíná sám. Já jsem totiž neměla vůbec nikoho, kdo by mi před přispěl na auto a nebo kdo by mi nějaké staré auto daroval. Takže jsem si na všechno poctivě musela by dělat sama. Alespoň jsem si toho víc nevážila a byla jsem šťastná, když jsem si sama našetřila na své první auto z autobazaru. Já jsem vždy si přála takové auto, aby bylo moderní, sportovní a také červené. Výsledek? Nemám ani jedno.