„Až budu mít Viagru, pak ti ukážu, jak má vypadat pravý sex“. „Až mi koupíš Viagru, budeš se zmítat celý den ve slastných orgasmech a nevylezeme z postele. Nebudeš chtít dělat nic jiného a nebudeš chtít už ani jíst, jak tě sex naplní“. Tak těmito a podobnými výrazy se mohou pochlubit muži dle své bujné fantazie, kteří podlehli touze své sexuální problémy s nedostatečnou erekcí řešit Viagrou bez předpisu Erectmax. Domnívají se, že je spasí, a že za ně vyřeší úplně vše, od A do Z.

dívka ve vaně

Takto to ale nefunguje a ani nemůže fungovat, protože sex není Viagra. Sex je souhrn mnoha faktorů, které na sebe navazují a úzce spolupracují. Naše tělo je dosud neprobádané a nikdo z vědců nenašel recept, jak jej vyrobit v laboratoři, aby bylo naprosto dokonalé. Vědci prozatím znají jen drobný zlomek té složitosti vesmíru a lidského organismu. Kupříkladu vám nikdo nedokáže kvalifikovaně odpovědět na otázku, proč a jaká síla dokáže to, že když se říznete do prstu, rána se vám zacelí „sama od sebe“ a žijete dál. Vědci totiž také mnohdy opomíjí sílu lidského ducha, a zde také bývá mnohdy odpověď na to, proč na problémy s erekcí zabírá síla psychiky.

hezká dívka

Problémy s erekcí totiž mnohdy vznikají v důsledku působení stresu a ten pak spouští řadu procesů, mimo jiné i hormonální nerovnováhu s nedostatkem testosteronu, který je k erekci potřebný. Prvotní příčinu ale hledejme v naší duši, v naší psychice. Vypomáhat si proti stresu můžeme adaptogenními rostlinami, například Macou peruánskou, Ženšenem a Kotvičníkem zemním, ale jestliže nebudeme mít stres pod kontrolou, ani toto nám nepomůže efektivně.

Podmínkou k úspěchu je (kromě vyvážené a kvalitní stravy – žádný fastfood, sladkosti ani pivo) zvládnout stres, vypořádat se s ním a snažit se z života většinu stresových jevů odstranit. Kdo si toto uvědomí a pracuje na tom, je ve výhodě, a pak se stává, že jeho erekce je v pořádku i ve vyšším věku. A třeba i v pětapadesáti letech dokáže partnerku uspokojit svým penisem desetkrát za den, a ta pak nechce ani vylézat z postele – však se jí také nelze divit!