Také patříte k těm lidem, kteří moc rádi hrají různé počítačové hry anebo hry na mobilním telefonu? Pokud ano, tak určitě budete hrát různé hry, jako například minecraft. Myslím si, že minecraft zná opravdu každý člověk, protože já opravdu neznám nikoho, kdo by mi řekl, že vůbec nezná minecraft, tedy alespoň když se zeptám takových těch mladších a středních ročníků. A je logické, že například třeba nějaká prababička nebude vůbec znát, co je to minecraft, ale zase na druhou stranu uznávám, že moje babička, které je osmdesát dva let, tak samozřejmě ví, co je to minecraft, a to hlavně kvůli tomu, že právě její synovec a také můj syn hrají tuto hru.

Hra minecraft baví všechny.

Abych se přiznala, tak já jsem ze začátku moc také nechápala, co je to hra minecraft. I když jsem hrubě věděla, co to je. Že je to taková hra, která je z kostiček a vy si tam vlastně stavíte svůj vlastní svět anebo vesnici a můžete tam také mít různá zvířata. Podle mého názoru je tohle docela skvělé, protože když jsem se ptala syna, proč vůbec hraje tuhle hru minecraft hosting, tak on mi řekl, že prý ho to strašně moc baví a že mu to také přináší uspokojení. A také je to náročné, že u toho musí více přemýšlet. Tak mi řekněte, také byste nechali hrát své děti nějakou hru, která jim způsobuje potěšení a vlastně také je vzdělává?

Malý panáček z videohry.

Protože u této hry minecraft musí vlastně děti přemýšlet, aby udělali všechno správně, protože pokud udělají něco v minecraft hostingu špatně nebo v jakékoliv hře, tak vlastně prohrají. A právě v tomhle minecraft hostingu tahle hra je taková, že když tam uděláte opravdu něco špatně, tak tam můžou přilétnout zombíci a potom to máte opravdu všechno rozbité a zombici vám všechno vezmou. Je to opravdu docela takové smutné, ale když to tak vezmu na druhou stranu, tak možná ta hra by mě také bavila. Kdybych na to měla čas, tak bych si možná se synem také minecraft hosting zahrála.