Bílé zuby jsou krásné a často i zdravé. Mít takto bílé zuby ale není samozřejmost. Jestli někdo chce mít zuby jako z reklamy, je nutné pro to něco dělat. Přírodní barva našich zubů je světle žlutá, ale společnost nastavila pravidlo, že zuby mají být bílé. Kdo je chce, měl by tomu přizpůsobit i svůj životní styl. Barvu zubů ovlivňuje to co konzumujeme – jídlo, pití i návykové látky. V první řadě je nutné snížit konzumaci potravin a nápojů, které zuby přímo zabarvují. Jde často o čaje, kávu, červené víno i o cigarety. Jestli si to neumíte odepřít, je ještě jedna možnost, a tou je bělení zubů. To je nutné v každém případě, protože přírodně bílé zuby není možné mít aniž byste je chemicky bělili.

bělení zubů

Jak je bělit?
Poslední dobou je možné na internetu zakoupit bělící prostředky. Nejčastěji jde o bělící pásky, které se dají používat doma. V každém balení najdete i podrobný návod a někdy i návod ve formě videa. U bělících výrobků je jasně uvedeno, že se nesmí překračovat doba působení. Jenže část lidí to dělá v přesvědčení, že jejich zuby budou bělejší za kratší dobu, což je samozřejmě nesmysl. Tímto postupem můžete svoje zuby poškodit. Většinou jde o poškození zubní skloviny, a tento proces je nevratný. Proto je nutné bělit si doma zuby opravdu opatrně. Nejlepší je navštívit přímo zubní kliniku, kde se kromě běžných zubních zákroků zaměřují i na estetickou stránku.

bílé zuby

Navštívit můžete třeba Clinic+, pokud hledáte bělení zubů v Praze. Jde o kliniku, která je moderně vybavená a která vám pomůže získat zdravé a krásné zuby. Bělení zde probíhá moderní a šetrnou metodou, která zuby nijak neohrožuje. Určitě vás zajímá cena, ta se odvíjí od toho v jakém stavu zuby jsou a kolik sezení je potřeba k tomu, aby vaše zuby získaly požadovaný odstín bílé barvy. Obecně se dá říct že cena začíná na pěti tisících korun.