Co považujete za krásu? Věřte mi, že krása má opravdu mnoho podob. A to hlavně například příroda. Já jsem jako malé dítě vyrůstala na vesnici. Takže si jistě dokážete představit, jak je veliký a vřelý vztah k přírodě. Opravdu si nedokáže představit život, že bych už opravdu nikdy nemohla být v přírodě. Ani vám nedokážu popsat ten nádherný a klidný pocit, když jste třeba lehnete v přírodě někam na trávu a můžete relaxovat. K tomu nepotřebuji ani žádnou hudbu anebo další podobné věci. Pokaždé, když mám třeba nějaké trable nebo jsem smutná nebo potřebuji načerpat nějakou energii, tak si vždycky vezmu nějakou deku a lehnu si někam do přírody.

V přírodě jsem moc ráda.

Nejlepší je to samozřejmě tam, kde uvidíte tu pravou krásu přírody. Někde na louce nebo v lese. Nejlepší to je, abyste mohli vnímat krásu přírody, tak je nejlepší to, byste byli mimo silnici. Protože opravdu není nic horšího a špatného, než když místo zpěvu ptáčků anebo létajícího hmyzu slyšíte jenom zvuk aut ze silnice anebo něčeho podobného. Co mi ještě nevadí, že mi nenarušuje krásu přírody a odpočinku, tak například traktor. To beru, že to nějak tak k přírodě patří a vůbec mi to nevadí. Pokud i vy hledáte nějaký krásný způsob, jak se uklidnit anebo načerpat energii, tak vám mohu doporučit opravdu krásnou přírodu.

Ráda jsem v přírodě.

Nebo také zoologickou zahradu. Zoo mě také baví. Protože zvířata a příroda mě vždycky dokáží naplnit opravdu pocitem klidu a také pohody. Opravdu záleží na tom, v jaké jste pohodě, abyste vnímali krásou přírody opravdu plnými doušky a všemi smysly. Já sama jsem krásu přírody vždy brala velmi vážně. Nic není horšího, než když někdo krásu přírody opravdu záměrně ničí. Proč by to někdo ale vůbec dělal, že? Věřte mi, že opravdu takoví blázni se také najdou, že je to až k pláči. Třeba se vše zlepší. Věřte mi, že je opravdu hodně způsobů, jak vám příroda nebo další přírodní věci mohou pomoct. A pokud hledáte stále to svoje oblíbené místo v přírodě, tak věřte, že ho třeba máte ihned za rohem.