Zábava je něco, co každého člověka baví. Protože pokud by nebyla vůbec žádná zábava, tak by se lidé nudili a nebylo by to dobře. A podle mého názoru je opravdu nejlepší, když si lidé uvědomí, co je nejvíce baví a jaká je jejich nejoblíbenější zábava. Abych byla upřímná, tak já jsem opravdu hodně společenský člověk. A kdybych si měla vybrat, co mě nejvíce zajímá ze zábavy, tak by to bylo hraní karet. A s babičkou hrajeme velice často karty, a to hlavně žolíky. Musím uznat, že to opravdu veliká zábava a neznám lepší zábavu než třeba hrát karty. Později jsem se také pořídila elektronické šipky.

Nemám ráda nudu.

A to hlavně z toho důvodu, že můj přítel je kdysi hrál závodně. Jenomže on mě naučil hrát šipky, že jsme potom chtěla hrát taky, a to ve velké míře. Sice jsem elektrické šipky nehrála závodně, ale bavilo mě to. Chodila jsem do jednoho klubu, kde právě všichni hrají elektrické šipky. A všichni hráli šipky s velikou vervou. A musím uznat, že je to veliká zábava a že jsem také poznala spoustu přátel jenom díky tomu, že jsem hrála elektronické šipky. Je to veliká zábava a podle mého názoru, když se tomu člověk bude věnovat opravdu hodně, tak potom také pochopí, jak je to velice zábavné.

Zábava je potřeba.

Abych se přiznala, už jsem dlouho hledala nějakou perfektní zábavu, abych se zabavila opravdu na delší dobu. Ale také nezapomínám na babičku, se kterou hraji stále velice často karty žolíky. Protože jsem na to zvyklá od malička a karty jsem uměla hrát asi už v sedmi letech. Takže je to docela brzy, takže karty beru úplně jako takovou dětskou hru, kterou nikdy nevymažu ze svého repertoáru. A když se už zajímáme o zábavu, tak jaká je vaše nejoblíbenější? Je totiž opravdu mnoho věcí a způsobů, jak se zabavit. Ale hlavně mějte na paměti, že vás to všechno musí bavit. není dobré se do něčeho nutit, když pak z toho nebudete mít radost.