Jsou muži, kteří si opravdu myslí, že život s mužem je snadný. Opravdu? Rozhodně není. Muži mají úplně jinou představu o tom, jak to v domácnosti funguje, než mají ženy. Právě muži dělají celou řadu věcí jinak, než by si ženy představovaly a kolikrát kvůli něčemu takovému vznikají opravdu velké hádky.

muž se ženou

Jednou z věcí, kterou muži nedělají a rozhodně by dělat měli je ta, že místo toho, aby si po osprchování své spodní prádlo odnesli do pračky nebo alespoň do prádelního koše jej nechají ležet na podlaze a kolikrát doufají, že danému oděvu do rána narostou nožičky a odejde do pračky nebo prádelního koše samo. Někdo by měl mužům říct, že se něco takového skutečně nestane. Najdou se muži, kteří jsou schopni nechat daný oděv ležet na zemi i několik dní. Pokud něco takového najde žena, je jasné, že dané věci ihned odnese, protože se na něco takového nemůže dívat a rozhodně jí to nemůže mít daný muž za zlé.

Není to ale to jediné, co ženám vadí. Jednou z dalších věcí je to, že pokud si muž chystá něco k jídlu, kolikrát nechá na kuchyňské lince nejen to, co používal, ale hlavně tam nechá nadrobeno natolik, že by se z toho najedl ještě někdo další. Daného muže nenapadne po sobě uklidit, pokud daná žena muži nepřipomene, že na něco zapomněl. Kolikrát ale daný muž ani po připomenutí s danými věcmi nic neudělá a tak nezbude nic jiného než to, aby to po něm žena uklidila, protože je jasné, že se jí to nebude líbit.

žena a muž

Muži mají v oblibě dokonce i to, že když se nají, nechají špinavé nádobí na místě, kde jej položili, místo toho, aby jej odnesli minimálně ke dřezu. Těch věcí, které muži nedělají ale rozhodně by je dělat měli je mnoho. Nemůžeme se divit ženám, že mužům říkají, že to s nimi není vůbec lehké. Opravdu to lehké není, protože si kolikrát žena přijde spíše jako uklízečka, než přítelkyně nebo manželka, což je špatně.