Bez auta se dnes obejde jen málokdo. Lidé v odlehlejších oblastech jsou na ně doslova odkázaní, protože třeba nemají v okolí obchod, lékaře, a dokonce ani školu či zaměstnání. A i když by si člověk řekl že v hlavním městě to bude jiné, protože se všude dá dostat hromadnou dopravou, není tomu tak. Ani v Praze nedojedete všude hromadnou dopravou, a někdy je prostě potřeba mít auto k ruce.

rozbité auto

Je doba dovolených, a spousta lidí se chystá na dovolenou do zahraničí. Někteří zůstávají v tuzemsku, protože i tady je toho hodně k vidění. Je jedno kam se vydáte, ale je potřeba mít auto, tedy pokud chcete být nezávislí na hromadné dopravě, což může být při plánování výletů někdy dost velký problém. Pokud byste jezdili po okolí třeba autobusem, museli byste si pečlivě naplánovat kam kdy půjdete a kdy budete muset být na zastávce, a samozřejmě byste se nesměli nikde zdržet, což je s malými dětmi téměř nereálné. Mohlo by se snadno stát, že pokud byste měli svoje auto v servisu a jezdili vlaky a autobusy, tak část cest pošlapete pěšky.

Autopůjčovna Praha je skvělou volbou pro ty, kteří mají třeba nečekaně svoje auto v servisu. Většinou funguje zákon schválnosti, a i když jste měli auto třeba měsíc před dovolenou v servisu a všechno vypadlo v pořádku, může se samozřejmě objevit závada, kterou nikdo nemohl odhalit předem. To komplikuje nejen běžný život, ale především dávno naplánovanou a zaplacenou dovolenou.

škoda fabia

Jak si půjčit auto?
Půjčovny většinou nabízí více aut, abyste si mohli vybrat to, které vám bude vyhovovat nejvíce. Jednoduše si vyberete auto, zaplatíte vratnou zálohu, předložíte dva doklady totožnosti a po podpisu smlouvy můžete odjíždět. Je možné auto přistavit i tam kde ho potřebujete mít kvůli úspoře času.
Pozor – auto je nutné vrátit v den, který máte určený ve smlouvě, jinak se ocitnete v prodlení.